شرکت توزیع کشمش سبز بسته بندی

مشتری و خریدار می تواند در این مرکز به صورت مستقیم و بدون واسطه با شرکت تولید و توزیع کشمش سبز و زرد پیکامی به صورت بسته بندی شده کارتونی که عموما ۳ و ۵ کیلویی می باشد وارد معامله شده و سفارش خود را ثبت نماید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

توزیع کشمش سبز

تولید کشمش سبز در ایران

یکی از انواع کشمشی که در ایران هم برای عرضه در بازار داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم جهت صادرات کشمش سبز و کشمش زرد پیکامی یا قلمی باشد که از تولیدات اختصاصی منطقه کاشمر و خلیل آباد استان خراسان است و هیچ منطقه دیگری در ایران این دو محصول را تولید نمی‌ کنند چون نوع انگور های آنها متفاوت می باشد.

 

کشمش سبز و کشمش زرد قلمی به وسیله مایع تیزاب تولید می شود یعنی وقتی که انگور را باغدار و کشاورز چید، ابتدا آن را به مایع تیزاب آغشته می کند سپس در مقابل آفتاب و یا سایه پهن کرده تا کار خشک شدن آن انجام گیرد.

 

حال در ادامه به آن گوگرد می‌زنند که این میزان را در نظر داشته باشید بین صفر تا ۱۰۰ متغیر خواهد شد که اگر میزان گوگردزنی کم و یا حتی نزنند محصول تبدیل به کشمش سبز، ولی اگر به میزان بالایی به آن گوگرد بزنند محصول تبدیل به کشمش زرد قلمی می شود.

 

مشتریان زیادی برای این دو نوع محصول وجود دارد اما متاسفانه از سال ۹۷ و با افزایش نرخ ارز و ناکارآمدی مسئولان، بدترین بلاهای موجود بر سر این دو کشمش صادراتی آمد و حتی از کشورهایی نظیر افغانستان تاجران بار را از کشاورزان خلیل‌آباد و کاشمر جمع‌آوری کرده و در کشور خود بسته بندی و صادرات آنها را انجام می دادند.

شرکت کشمش سبز

توزیع کشمش سبز و زرد

این مرکز با وجود این که در تاکستان قزوین مجموعه تولیدی دارد و عموماً تولیدات این منطقه کشمش پلویی در رنگهای مختلف می باشد اما برای تامین مشتریان خود که در خارج از کشور هستند تامین این دو محصولی که در بالا به آن پرداخته شده هم انجام می دهد و دقیقا با همان قیمتی که کارخانه های استان خراسان به مشتریان خود قیمت می دهند قیمت گذاری خواهد کرد.

 

در واقع این مرکز برای تامین و توزیع این دو محصول به دنبال سود نیست و اینکه مشتری خود به سمت مراکز تولیدی سایر مناطق نرود همین کفایت می کند در واقع بازار جای رقابت است و نباید گذاشت مشتری به سمت مراکز تولیدی دیگر رود.

 

به صورت کلی محصولات استان خراسان در کارتون های ۳ و ۵ کیلویی همراه با وزن کارتون بسته بندی می شود چه برای فروش در بازار داخل و چه امر صادرات و در میان کشمش های یک کارتون با وجود مخلوط بودن نمونه هسته دار و بدون هسته این نوع کشمش، اما درصد محصولات بدون هسته داخل پکیج بیشتر از نمونه هسته دار است.

 

برای مشتریانی که در نظر دارند در دراز مدت بر روی تجارت این نوع کشمش ها کار کنند این امکان هم وجود دارد که بر روی کارتون شماره تماس و راه‌های ارتباطی شخص خریدار درج گردد که این پروسه زمان بر می باشد و نیاز است که با مدیر فروش مجموعه جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تماس تلفنی حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما