مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کشمش سبز پیکامی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش کشمش سبز پیکامی درجه یکانواع کشمش پیکامی در بازار ایرانانواع بسته بندی کشمش سبز در ایران
کشمش سبز پیکامی

فروش کشمش سبز پیکامی درجه یک در سایت بازار کشمش ایران که انواع کشمش را تولید و بسته بندی و در بازار ایران و بین المللی به فروش می رساند آغاز شده است و عزیزانی که مایل به خرید آن هستند می توانند با واحد فروش کارخانه در تماس باشند.
مشتریانی که به دنبال صادرات انواع کشمش به کشورهای عربی هستند این مورد را یادآوری می کنیم که می توانند از کشمش سبز پیکامی که به نوعی می توان گفت از تولیدات انحصاری کشورمان می باشد استفاده نموده و این محصولات را خریداری و در بازار عرضه و پخش کنند.
کشمش سبز پیکامی کشمش سبز پیکامی

فروش کشمش سبز پیکامی درجه یک

اگر قصد شما خرید و فروش کشمش سبز درجه یک می باشد به شما کشمش سبز پیکامی که به آن پیکانی نیز گفته می شود از تولیدات کاشمر را پیشنهاد می کنیم. این محصولات دارای کیفیت درجه یک و ممتازی در کشورمان می باشند و عزیزانی که مایل به تامین آن هستند می توانند از طریق کارخانه های معتبری که در این شهر و نواحی اطراف آن هستند نیاز خود را تامین نمایند.

انواع کشمش پیکامی در بازار ایران

ما در کشورمان دو نوع کشمش پیکامی داریم که یکی طلایی و دیگری سبز رنگ می باشد و هر دوی این محصولات را می توان صادر نمود. بیشترین حجم تولیدی این محصولات در کشورمان نیز مربوط به کاشمر، خلیل آباد استان خراسان و نیز شهر اراک می باشد که همین محصولات هم در بازار ایران وجود دارد و عرضه می شود.
کشمش سبز پیکامی

انواع بسته بندی کشمش سبز در ایران

عموما کشمش سبز در ایران در کارتن های ۳ و ۵ کیلویی موجود است ولی برای امر صادرات، کارتن های ۱۰ کیلویی توصیه می شود چرا که شمارش آنها در کانتینر و نیز نوع بارگیری آن بسیار راحت تر می باشد. اگر قصدتان صادرات هست پیشنهاد می کنیم با مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرید تا علاوه بر استعلام نرخ روز، مشاوره های لازم نیز در مورد این محصول به شما داده شود.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید