مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کشمش سایه خشک پاک شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کشمش سایه خشکفروش عمده کشمش از کارخانه
فروش کشمش پاک شده

فروش کشمش سایه خشک پاک شده که به صورت سنتی و با دست کارگر تمیز می شود در این مرکز زیر نظر کارخانه تولید این محصولات در تاکستان قزوین انجام می گیرد و مشتریان می توانند آنها را در کیسه و گونی خریداری نمایند.

فروش کشمش سایه خشک

تولید کشمش سایه خشک

یکی از محصولاتی که در ایران تولید می گردد کشمش سایه خشک است و همانطور که از نام آن پیداست انگور را در سایه و جایی مسقف از سیم های مفتولی آویزان می کنند تا آرام آرام آب انگور کشیده شده و تبدیل به کشمش سایه خشک گردد.

 

این محصول هم در نوع هسته دار موجود است و هم در نوع بی هسته و طبیعتاً به صورت کلی مشتریان کشمش بی هسته هم در بازار داخلی و هم جهت صادرات بیشتر از نمونه هسته دار است و البته لازم به ذکر است که این محصول در حجم کمی در کشورمان تولید می گردد.

 

مجموعه تولیدی کشمش آراد هم، کشمش سایه خشک را در اختیار داشته و آن را که به صورت سنتی و با دست کارگر سرند و تمیز می گردد را در گونی های ۲۰ الی ۴۰ کیلویی بسته بندی و به سراسر ایران ارسال می کند.

 

در کشورمان دو نوع کشمش طبیعی موجود داریم که یکی همین محصولی است که به آن اشاره شد و دیگری کشمش آفتاب خشک هست که آن هم به صورت طبیعی خشک می شود اما قیمت محصول سایه خشک از آفتاب خشک بالاتر و گران تر خواهد بود.

کشمش سایه خشک پاک شده

فروش عمده کشمش از کارخانه

در این مرکز مشتریان این امکان را دارند که به صورت مستقیم و از تولید به مصرف درب کارخانه، علاوه بر استعلام قیمت خرید حضوری و یا غیر حضوری هم داشته باشند که ابتدا نیاز است که با مدیر فروش مجموعه جناب آقای مصطفی عینی ارتباط تلفنی بگیرید و سپس هر گونه سوال و مشاوره‌ای داشتید از ایشان اطلاعات دریافت نمایید.

 

کشمش سایه خشک فرآوری شده در کارخانه نیست و با دست کارگر و به صورت سنتی تمیز می گردد. به این صورت که در انبار فله این مجموعه که در داخل شهر تاکستان واقع شده کارگرهایی برای این منظور استخدام شده تا کار تمیز و پاک کردن آنها را انجام دهند.

 

علاوه بر محصولاتی که در بالا به آن اشاره شد انواع کشمش کارتونی که برای صادرات و چه برای فروش در بازار داخل هم در کارخانه انبار می گردد که در خارج از شهر تاکستان واقع شده و این محصولات، فرآوری شده در خط تولید کارخانه و به صورت مکانیزه خواهند بود.

 

لازم به ذکر است برای خرید محصول سایه خشک و یا آفتاب خشک آنها در کیسه و گونی و بسته بندی می گردند که به صورت کلی از ۲۰ تا ۴۰ کیلو خواهند بود که هم به صورت حضوری امکان خرید آن وجود دارد و هم با باربری کامیونی و اتوبوسی ارسال آن به سراسر ایران انجام می شود.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید