مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کشمش طلایی تیزابی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآوری انواع کشمش طلایی در کشورمانصادرات کشمش طلایی تیزابی خوردهبسته بندی مناسب برای صادرات کشمش
صادرات کشمش طلایی

صادرات کشمش طلایی تیزابی در تهران از طریق کارخانه هایی که این امر را انجام می دهند ممکن بوده و تاجرانی که به دنبال تهیه این محصولات با بهترین کیفیت و بسته بندی صادراتی هستند می توانند نیازشان را به این صورت تامین نمایند.
کشمش طلایی تیزابی که یکی از محصولات صادراتی کشورمان می باشد را می توانید به کشورهایی که این نوع محصول را وارد می کنند صادر کنید چرا که ایران یکی از بهترین تولیدکننده های انواع کشمش طلایی در دنیا می باشد. صادرات کشمش طلایی را می توانید یا از طریق تهران و یا مستقیما در کارخانه فرآوری و بسته بندی این محصولات در بناب و یا ملایر انجام دهید.
صادرات کشمش طلایی

فرآوری انواع کشمش طلایی در کشورمان

انواع کشمش طلایی در کشورمان به مانند محصولات تیزابی هم از مایع تیزابی برای خشک کردن استفاده می کنند و هم اینکه از دود گوگرد برای روشن ماندن رنگ محصول، به کار می برند. این محصولات بعد از برداشت انگور و طی مراحل گفته شده از بارگاه برای خشک کردن در معرض آفتاب و یا سایه آویزان می کنند.

صادرات کشمش طلایی تیزابی خورده

کشمش طلایی تیزابی را در کشورمان یا در مناطق بناب و ملکان تامین می کنند و یا در ملایر، که به صورت مستقیم از همان کارخانه برای ارسال به کشور مقصد، تریلی را راهی می کنند و یا اینکه در تهران از طریق گمرکات این شهر این موارد انجام می شود و سپس به سمت مقصد ارسال می شود.
کشمش طلایی تیزابی

بسته بندی مناسب برای صادرات کشمش

بهترین بسته بندی برای صادرات انواع کشمش، کارتن های ۱۰ کیلویی ۵ لایه می باشد که بعد از پرکردن، عملیات شرینگ کردن نیز روی آن انجام شود. به این ترتیب هم برای شمارش بسته ها در کانتینر به مشکل نخواهیم خورد و هم اینکه بار، در مدت زمانی که در کشتی، قطار و یا تریلی می باشد صدمه نخواهد دید.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید