مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز کشمش آفتابی پلویی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل فرآوری و بسته بندی انواع کشمش آفتابیاستعلام قیمت روز کشمش آفتابی
کشمش آفتابی ملایر

کشمش های آفتابی در کشورمان بسیار پرفروش هستند و از این محصولات در قالب کشمش پلویی و خوراکی مورد استفاده قرار می دهند. بهترین کشمش های آفتابی ایران مربوط به تولیدات تاکستان قزوین و نیز بوانات شیراز می باشد و در دو حالت بی دانه و دانه دار نیز این محصول یافت می شود. بیشترین استفاده این محصول در صنعت کیک و شیرینی پزی و نیز مصارف آشپزی در کنار برنج برای خانم های خانه دار می باشد. این نوع کشمش به علت اینکه در آفتاب خشک می شود و در آن از هیچ گون ماده شیمیای استفاده نمی گردد از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد.
قیمت کشمش آفتابی

مراحل فرآوری و بسته بندی انواع کشمش آفتابی

به صورت کلی ۳ روش برای خشک کردن انگور وجود دارد که با آفتاب، مایع تیزاب و سایه خشک کردن همین موارد می باشد. بحث الان ما خشک کردن به روش آفتابی می باشد. پس از اینکه به این روش کشمش بدست آمد آن را در قالب بسته بندی گونی مانند تصویر بالا (هر چند ریختن کشمش به داخل گونی باعث آسیب کشمش می شود و طرح جایگزینی آن با سبدهای پلاستیکی به جهاد کشاورزی داده شده است) وارد کارخانه می کنند و این محصولات وارد خط تولید که تشکیل شده از شستشو، دم کنی، سورت، روغن زنی و در انتها بسته بندی کردن می باشد در قالب کشمش پلویی (سایز ریز) و نیز خوراکی (سایز درشت) مانند تصویر پایین وارد بسته بندی های کارتنی می شوند.
قیمت کشمش پلویی

استعلام قیمت روز کشمش آفتابی

هر وقت موجودی کشمش آفتابی ایران در وضعیت مطلوبی باشد قیمت این محصول عموما در طول سال ثابت می ماند اما امان از زمانی که این موجودی کم شود. باری اگر قصد خرید و فروش این محصول را دارید باید از قیمت روز آن مطلع شوید و بعد اقدام به خرید آن را داشته باشید. بازار تهران یکی از بهترین مراکز عرضه و فروش انواع کشمش آفتابی پلویی در سرتاسر کشورمان می باشد که می توان این محصولات را یا تهیه کرد و با به فروش رسانید. شما می توانید با مقایسه این قیمت ها در این بازار و از کارخانه تصمیم بگیرید که خرید از کدام مرکز می تواند برایتان بهتر و به صرفه تر باشد.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید