خرید پستی کشمش فله

خرید پستی کشمش فله یا همان کیسه ای که به صورت آنلاین و اینترنتی می توانید سفارش داده و در هر شهری که باشید آن را از طریق پست و یا باربری دریافت نمایید در این مرکز ممکن شده است پس برای ثبت سفارش با واحد فروش ارتباط بگیرید.

کشمش فله به چه محصولی گفته می شود؟

در بازار ایران علاوه بر فروش کشمش کارتونی که محصولاتی کاملا تمیز و فرآوری شده هستند نوع دیگری از کشمش ها نیز وجود دارد که با دم و شاخه می باشند.

به کشمش هایی که همراه دم و شاخه بوده و ممکن است خاک و گل نیز به آن چسبیده باشد و عموما در کیسه و گونی نیز بسته بندی می شود کشمش فله می گویند، به صورت کلی این محصولات یا آفتاب خشک هستند و یا سایه خشک.

محصول فله ای در حقیقت همان کشمش فرآوری نشده و یا کارخانه نرفته است که که هیچ گونه ماده ای نظیر تیزاب، گوگرد و یا پارافین به آن نخورده است.

از بهترین تولیدکنندگان کشمش فله در ایران می توانید به موارد زیر اشاره نمود:

  • تاکستان قزوین
  • ملایر همدان
  • استان فارس و مناطقی همچون بوانات، داراب و دشمن زیاری
به صورت کلی این محصولات را بر حسب میزان قند و شیرینی که دارند قیمت گذاری می کنند، از آن جهت که کشمش تاکستان بالاترین میزان قند را دارد لذا در بین محصولات فله ای گران ترین بار نیز مربوط به همین منطقه می باشد.

خرید پستی کشمش

قیمت خرید پستی کشمش فله در ۹۹/۳/۱۷

برای مطلع شدن از قیمت روز کشمش راه های ارتباطی مدیر فروش کارخانه را در پایین قرار داده ایم تا شما با ارتباط گرفتن با ایشان علاوه بر این مورد، اقدام به دریافت مشاوره چه در زمینه صادرات و چه امر عرضه داخلی داشته باشید.

  1. کشمش آفتاب خشک بیدانه    کیلویی ۱۸۰۰۰ تومان
  2. کشمش عسکری آفتاب خشک دانه دار    کیلویی ۱۶۰۰۰ تومان
  3. مویز دانه دار فخری آفتاب خشک    کیلویی ۱۶۰۰۰ تومان
  4. ضایعات کشمش در کارتون ۹ کیلویی    ۱۲۵۰۰۰ تومان

محصولاتی که در بالا نرخ آنها اعلام شد از تولیدات تاکستان است. همان طوری که در بالا به آن اشاره شد از لحاظ میزان قند بالاترین حد ممکن را در اختیار دارد.

اما خرید پستی که اشاره شد چگونه انجام پذیر است:

برای مشتریانی که حجم کم به عنوان مثال ۵۰ یا ۶۰ کیلو بار بخواهند خرید پستی توصیه می شود. بار پس از ۲ یا نهایتا ۳ روز کاری درب منزل به دست مشتری می رسد. هزینه آن بسته به میزان مسیر و دوری و نزدیکی بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان به هر کیلو می رسد.

خرید کشمش فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما