مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش کشمش سبزه ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشمش سبزه ایرانیخرید کشمش با قیمت ارزان
عرضه کشمش کاشمر

کشمش سبزه یکی دیگر از انواع کشمش های ایرانی می باشدکه این محصولات هم در داخل کشورمان و هم اینکه برای صادرات آماده و بسته بندی می گردد. مشتریان زیادی در کشورمان از این محصول استفاده می کنند و بیشترین زمانی که کشمش سبزه مورد استفاده قرار می گیرد همان زمان عید نوروز یا شب یلدا می باشد که به همین علت به این محصول، کشمش آجیلی نیز گفته می شود. این محصولات نیز به مانند انواع کشمش تیزابی از مایع تیزاب و دود گوگرد استفاده می شود ولی در کارخانه شستشو نمی گردد چرا که این نوع کشمش بعد از آغشته شدن به تیزاب روی زمین پهن نمی گردد بلکه از بارگاه آویزان می گردد.

انواع کشمش سبزه ایرانی

در کشورمان شهر کاشمر و خلیل آباد از توابع استان خراسان و نیز اراک از تولید کنندگان انواع کشمش سبز ایرانی می باشند اما ما در دنیا رقیبی به نام کشور چین هم داریم که اگر کمی در صادرات این محصول کوتاهی کنیم قطعا بازار کشمش سبز دنیا در اختیار این کشور قرار خواهد گرفت. متاسفانه تصمیمات غلطی در زمینه فروش و بسته بندی این محصولات انجام می شود که نیاز به بازبینی و نگرشی نو دارد در غیر این صورت قطعا کشمش سبزه کشورمان در دنیا حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
خرید کشمش سبزه

خرید کشمش با قیمت ارزان

عزیزانی که به دنبال کارخانه و تولید کننده برای تامین کشمش سبزه هستند این امکان به این عزیزان در این مکان داده شده است تا با ارتباط گرفتن با مدیر فروش مجموعه خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام داده و این محصولات را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند. از آن جهت که هیج واسطه ای بین مشتری و محصول قرار ندارد و کشمش را مستقیما در کارخانه خریداری خواهید کرد لذا نرخ این محصولات برای شما ارزان تر بازار محاسبه خواهد شد.

مصطفی عینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید